0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Американські банки стали суворіші


Американські банки стали суворіші

Відповідно до результатів дослідження, опублікованого U.S. Comptroller of the Currency, найбільші американські банки за минулий рік посилили правила комерційного й роздрібного кредитування у відповідь на спад на ринку житла й ослаблення економіки.

Дослідження, що охоплює рік, що завершився 31 березня, аналізувало тенденції в стандартах кредитування й кредитному ризику в 62 найбільших банках.

"Після чотирьох років послідовного пом'якшення стандартів кредитування більшість обстежених банків посилило ці стандарти як для комерційних, так і для роздрібних позичок. Поза залежністю від недавньої жорсткості стандартів, інспектори думають, що м'які стандарти в минулому в сполученні з нинішньою слабістю економіки протягом найближчих 12 місяців приведуть до збільшення кредитного ризику й збитків", - говориться в дослідженні.

Банки були змушені прийняти більш тверді правила кредитування для всіх видів позичок ще й через ризики, пов'язані з ростом енергетичних витрат і зниженням ліквідності ринків.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування