Мінагрополітики пропонує переглянути вимоги до процентних ставок по кредитах, які беруть аграрії


Мінагрополітики пропонує переглянути вимоги до процентних ставок по кредитах, які беруть аграрії

Міністерство аграрної політики пропонує переглянути розмір необхідних процентних ставок по кредитах, які залучаються аграріями, для їх здешевлення з державного бюджету.

Як повідомив директор департаменту фінансово-кредитної та податкової політики Міністерства аграрної політики Григорій Зуб журналістам у Києві у вівторок, ця ініціатива міністерства пов'язана з тим, що комерційні банки останнім часом підвищили процентні ставки на кредити.

Він пояснив, що в цей час держава компенсує аграріям процентну ставку по короткострокових кредитах, якщо вона не перевищує 18%, а, довгострокових - 17%.

За словами Г.Зуба, Мінагрополітики пропонує підвищити необхідну процентну ставку до 22% по короткострокових кредитах і до 20% - по довгострокових кредитах.

Він також повідомив, що станом на кінець травня підприємства АПК залучили близько 6,2 млрд грн кредитних ресурсів, що на 12% менше в порівнянні з аналогічним періодом 2007 року. Зокрема, на пільгових умовах агропідприємства одержали 1,8 млрд грн. кредитів.

Як повідомлялося, у державному бюджеті-2007 на ці цілі передбачено 667 млн грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua