Україні можуть затримати виділення чергового траншу кредитів МВФ — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Україні можуть затримати виділення чергового траншу кредитів МВФ

14
Світовий банк вдоволений перебігом виконання українським урядом вимог банку для поновлення кредитування у рамках Програмної системної позички (ПСП-2). У той же час, як передає ForUm, керівник представництва Світового банку в Україні Грегорі Еджейчак зазначив, що виділення другого траншу Програмної системної позички може ускладнитися, якщо Міжнародний валютний фонд у вересні вирішить не виділяти Україні гроші за Програмою розширеного фінансування (EFF).
Як нагадують Українські Новини, Світовий банк ставить умовою надання Україні другого траншу Програмної системної позики у розмірі $250 млн. виконання бюджету цього року, приватизацію обленерго, реструктуризацію Ощадбанку та створення органу з реєстрації прав власності. Світовий банк планує розглянути можливість надання цього кредиту у вересні; всього до кінця 2003 року він планує виділити Україні $750 млн. трьома частинами.
Віце-прем'єр Василь Роговий раніше заявив, що вважає шанси України з отримання кредиту МВФ за програмою розширеного фінансування (EFF) дуже низькими. Фонд очікує від Києва вирішення проблеми відшкодування податку на додану вартість експортерам, зміцнення бюджету, наповнюваність якого викликає занепокоєння МВФ, та реформи енергетичного сектора.
За матеріалами:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас