Східно-Європейський банк продовжив акцію депозитів


Східно-Європейський банк повідомляє про продовження дії акції щодо депозитних внесків для фізичних осіб до 1 серпня 2008 р.

За словами Голови Правління Лариси Споровой: "Рішення, про продовження депозитної акції, прийнято з огляду на інтереси клієнтів, стабільний попит населення на високу процентну ставку і доступну мінімальну суму внеску".

Нагадуємо, що "Максимум+" припускає найвищі процентні ставки серед інших внесків банку для фізичних осіб - до 17,0% річних у гривні і до 12,25% у валюті. Виплата відсотків проводиться щомісяця. Мінімальна сума внеску - найбільш оптимальна для всіх груп клієнтів - від 1 000 грн або 500 дол. США/Євро. Кошти розміщуються на термін від 3 місяців до 1 року.

Внесок "Короткостроковий" - найвигідніші умови для короткострокового розміщення коштів, збереження і збільшення грошей клієнта для здійснення якої-небудь покупки або інвестицій у найближчому майбутньому. Кошти розміщаються на термін 3 і 6 місяців, виплата відсотків наприкінці терміну. Валюта і мінімальні суми внеску аналогічні внеску "Максимум+".

Фінансові показники банку на 1.05.2008 р.: чисті активи - 986,7 млн грн., кредитний портфель - 542,8 млн грн., кошти фізичних осіб - 276,4 млн грн, кошти фізичних осіб - 580,6 млн грн фінансовий результат 2, 948 млн грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua