Держкомтелерадіо заявляє про рейдерське захоплення "Укртелефільму"


Держкомтелерадіо заявляє про рейдерське захоплення "Укртелефільму"

Прес-служба Державного комітету телебачення та радіомовлення заявляє, що у вівторок відбулося силове захоплення приміщення державного спеціалізованого підприємства (ДСП) "Укртелефільм" групою осіб на чолі з колишнім директором студії "Укртелефільм" Олегом Біймою.

Як повідомили в прес-службі Держкомтелерадіо, напад вчинила група з 30 невстановлених осіб у чорних масках за участі помічника народного депутата на прізвище Матвієнко і працівника Дніпровського РВВС.

За допомогою спецтехніки порушники розрізали замки на воротах і вхідних дверях будівлі "Укртелефільму" і зайняли адміністративні приміщення та знімальні павільйони.

У прес-службі проінформували, що рішення суду про відновлення Бійми на посаді директора студії "Укртелефільму", що раніше тут знаходилася, у свій час було виконано. При цьому Держкомтелерадіо видав повторний наказ про звільнення Бійми з посади.

"Фактично сьогодні зловмисники захопили і завдали шкоди майну зовсім іншого підприємства, до якого Бійма, навіть відновлений судом, не має ніякого відношення", - відзначено в повідомленні прес-служби.

За даними Держкомтелерадіо, у результаті захоплення державі завдані збитки на суму більше 60 тис. грн. Крім того, припинені зйомки двох фільмів, заблокована робота студії.

Держкомтелерадіо є органом управління ДСП "Укртелефільм".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua