Родовід Банк купив "УкрСиб Ріал Істейт"


Родовід Банк купив "УкрСиб Ріал Істейт"

Родовід Банк (Київ) купив 99,5 тис. акцій або 99,5% компанії ЗАТ "Укрсиб Ріал Істейт" (Київ).

Відповідно до повідомлення компанії, опублікованого в системі розкриття інформації ДКЦПФР, дані зміни в складі власників ЗАТ відбулися 30 травня поточного року.

Крім того, наглядова рада ЗАТ прийняла рішення для задоволення заявки акціонера викупити раніше випущені 99,5 тис. простих акцій за номіналом 1 тис. грн.

"Відповідно до домовленостей сторін акції викуповуються за номінальною вартістю, виходячи з того, що підприємство створене в 2006 році і не здійснювало значної діяльності", - говориться в повідомленні.

Чистий збиток компанії ЗАТ "Укрсиб Ріал Істейт" за 2007 рік склав 84,4 тис. грн, тоді як роком раніше його чистий дохід становив 0,4 тис. грн.

ЗАТ "Укрсиб Ріал Істейт" створено в 2006 році і займається інвестуванням у нерухомість.

ВАТ "Родовід Банк" (раніше - "Персональний комп'ютер") засновано в 1990 році. ТОВ "РБ Капіталів-груп" у січні-березні-2008 збільшила участь у статутному капіталі кредитно-фінансової установи до 76,7798% з 76,7568% на 1 січня.

За даними Нацбанку України, до 1 квітня 2008 року за розміром загальних активів Родовід Банк (11,002 млрд грн) займав 19-е місце серед 176 банків, що діяли в країні

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:РОДОВІД БАНК
В Контексті Finance.ua
Опитування