Україна не прохала про квоти на імпорт зерна — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Україна не прохала про квоти на імпорт зерна

12
Франц Фішер, комісар Європейського союзу з питань сільського господарства, спростував повідомлення про те, що Україна звернулася до ЄС із проханням про надання безмитної квоти на імпорт зерна. Нагадаємо: на минулому тижні представники українського уряду заявили у Києві про те, що Україна хотіла б отримати квоту на імпорт двох мільйонів тонн зерна. Фішер же заявив про те, що не отримував офіційного запиту щодо подібної квоти. У даний момент це питання не обговорюється. Минулого тижня країни-члени ЄС дійшли згоди з приводу переговорів щодо запровадження нових квот на ввезення зерна з країн Східної Європи. Насамперед це стосується України.
За правилами Всесвітньої торговельної організації (ВТО) у розпорядженні європейської комісії для обговорення нової квоти є 90 днів, повідомляє Бі-Бі-Сі зі слів Фишера. Однак такий важливий виробник зерна, як Україна, не є членом ВТО, тому відношення ЄС до України наразі залишається неясним.
Минулого тижня Фішер заявив, що зерновий ринок ЄС може зазнати фіаско під натиском потоку дешевого зерна з країн чорноморського басейну. Україна очолює список цих країн.
За матеріалами:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас