У Німеччині відкрився процес про корупційний скандал в концерні Siemens


У Німеччині відкрився процес про корупційний скандал в концерні Siemens

Земельний суд міста Мюнхена 26 травня приступив до слухання справи про так звані "чорні каси" німецького концерну Siemens.

У понеділок, 26 травня, у Німеччині починається слухання в справі про корупційний скандал навколо німецького концерну Siemens, повідомляє інформаційне агентство dpa.

Перед судом постане колишній співробітник компанії, що зіграв у свій час одну з головних ролей у розробці та оперуванні так званої системи "чорних кас", за допомогою якої концерн протягом багатьох років виплачував великі хабарі в країнах третього світу, щоб одержувати там вигідні замовлення. Нагадаємо, сумарний обсяг незаконних операцій, які співробітники Siemens здійснювали з посередниками, оцінюється в 1,3 мільярди євро.

Bildunterschrift: Großansicht des Bildes mit der Bildunterschrift: Колишній голова Siemens Хайнрих фон Пірер. За даними слідства, підсудний Рейнхард С., протягом 38 років працював в Siemens, з кінця 1990-х років по 2004 рік разом з невеликою групою х співробітників, здійснював нелегальні платежі за кордон.

За словами підсудного, якому пред'являються обвинувачення в зловживанні службовим становищем в 58 випадках, його безпосередній начальник, що також проходить одним з обвинувачуваних у справі, знав про незаконну діяльність свого підлеглого.

При цьому слідство прийшло до висновку, що нелегальні операції з коштами концерну здійснювалися без відома керівної ланки Siemens. На сьогоднішній день колишньому голові правління концерну Хайнриху фон Піреру не було пред'явлено ніяких обвинувачень у співучасті.

Судовий процес проходить у вищому земельному суді міста Мюнхена. Крім Рейнхарда С. відповідачами в справі виступають інші співробітники Siemens, що завідували "чорними касами", їхні керівники та окремі працівники компанії з відділів аудита і бухгалтерії. Вони постануть перед судом після того, як буде оголошений вирок у справі Рейнхарда С., на яку суд виділив 15 слухань, запланованих до кінця липня.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кримінал
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua