200 тисяч доларів "на лапу"


200 тисяч доларів "на лапу"

Близько 30 керівників місцевої влади стали фігурантами кримінальних справ, які були порушені в 2007-2008 роках за матеріалами УБОЗ. Найпоширеніші злочини серед чиновників - хабарництво і зловживання владою. Розміри винагороди не опускаються нижче 500 доларів і нерідко досягають десятків тисяч доларів.

За словами прес-секретаря Головного управління боротьби з організованою злочинністю МВС Олени Мельник, максимальний зафіксований хабар досяг 200 тисяч доларів. Його одержали голова Ясиноватської райдержадміністрації Донецької області і начальник управління земельних ресурсів за виділення земельної ділянки.

Ще один "рекордсмен" - голова Брусиловської райдержадміністрації. За інформацією "Дела", мова йде про В'ячеслава Дейнеке. Він одержав 850 тисяч гривень за передачу ділянки 12 гектарів біля села Ставище в приватну власність. Під час обшуку співробітники Житомирського УБОЗ виявили, що на депозитному рахунку матері чиновника зберігається один мільйон євро.

Дорогу ціну заплатить заступник голови смт Косів (Івано-Франківська область) за спробу незаконно заробити 500 доларів. Гроші він одержав у вересні минулого року за сприяння в одержанні дозволу на розміщення торговельного павільйону. Кримінальна справа вже направлена в суд.

Однією з найбільш голосних справ стало порушення кримінальної справи проти мера Алушти Володимира Щербини. За матеріалами УБОЗ прокуратура Криму порушила кримінальну справу за перевищення повноважень міським головою. Правоохоронці підозрюють його в організації знищення майна ТОВ "Івушка" на набережній Алушти.

В 2007-2008 роках проти глав райдержадміністрацій, районних і міських рад, а також їхніх заступників було порушено 29 справ в 14 регіонах країни

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кримінал
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua