0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Порошенко: Вето наглядової ради НБУ на рішення правління не мало під собою політичної підоснови


Порошенко: Вето наглядової ради НБУ на рішення правління не мало під собою політичної підоснови

Вето наглядової ради НБУ на рішення правління, що укріпило офіційний курс гривни по відношенню до долара, не мало під собою політичної підоснови. Про це заявив сьогодні журналістам голова наглядової ради НБУ Петро Порошенко.

"У нас відбулася професійна дискусія, за це рішення проголосували члени наглядової ради – учені, представники ВР, виробничники, а також представники, призначені за квотою Секретаріату президента. Всі проголосували "за", утримався тільки голова правління Володимир Стельмах. Ми порекомендували йому це зробити, оскільки його голос за процедурою не був вирішальним", - сказав він.

За словами П.Порошенка, всі члени правління під час сьогоднішнього засідання ради висловили думка, що існуючий тренд по ревальвації гривни не носить стійкий характер.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Валюта
Все, що ми знаємо про:НБУ
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування