Вартість бареля нафти майже досягла 130 доларів


Торги на фінансових ринках у вівторок відрізнялися особливою активністю, у результаті чого на графіках багатьох валютних пар, а також активів на товарних і фондових ринках відбулися сильні зміни. У першу чергу варто відзначити зниження долара стосовно всіх основних валютних пар. За підсумками вчорашнього дня, курс долара впав проти євро майже на 140 пунктів, досягши мінімуму за останні 3 тижні на 1.5685. Курс GBPUSD зміцнився за день майже на 2 фігури до 2-тижневих максимумів на 1.9720.

Це значне падіння курсу долара позитивно вплинуло на котирування цін на енергоносії й дорогоцінні метали. Вартість нафти, що останнім часом користується попитом в інвесторів як найбільш прибутковий і перспективний спекулятивний інструмент, зміцнилася вчора до 128.00 дол. за барель марки Brent. Максимальна ціна, що давали вчора за барель нафти марки Sweet Light досягла рівня 129.20, тим самим майже протестувавши важливий психологічний рівень - 130 дол. за барель.

Таке значне зміцнення котирувань цін на нафту також було викликано заявами засновника фонду BP Capital, мільярдера Буна Пікенса, що вказав на те, що ціна на нафту може зміцнитися до 150 дол. за барель. Сьогодні ціни на “чорне золото” продовжують зміцнювати, у результаті чого вже були досягнуті нові історичні максимуми. Ціна бареля нафти на торгах у Лондоні досягла 128.50, а в Нью-Йорку котирування досягли рівня 129.30.

Також останнім часом сильно зміцнюють ціни на дорогоцінні метали. Вартість унції золота за останні 7 торговельних днів з 2-тижневого мінімуму на 860 дол., зміцнилася більш ніж на 60 дол., до максимуму за останні 4 тижні на рівні 923.10. Ціна на срібло виросла за підсумками вівторка рівно на 70 центів за унцію - з 16.92 дол. до 17.62 дол., тим самим, досягши максимального значення за останній місяць. У випадку подальшого росту цін на дорогоцінні метали, вартість унції золота й срібла, швидше за все без особливих труднощів зможуть зміцнитися до 950 - 953 дол. і 18.50 - 18.70 дол., відповідно.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua