Ізраїль зацікавлений в українській електроенергії


Ізраїль зацікавлений в українській електроенергії

Ізраїль зацікавлений в імпорті української електроенергії. Про це журналістам повідомив міністр палива та енергетики Юрій Продан.

За його словами, 17-18 травня він здійснив робочий візит в Ізраїль, де обговорив співробітництво двох країн в енергетичній сфері з міністром національної інфраструктури Ізраїлю Бенджаміном Бен-Елієзером.

Під час цього візиту ізраїльською стороною була висловлена зацікавленість у поставках української електроенергії в цю країну.

"Ішла мова про те, щоб поставляти електроенергію, можливо, за допомогою прокладання кабелю по дну (Чорного) моря", - сказав Продан.

Він додав, що сторони домовилися створити експертні групи для вивчення можливості здійснення цього проекту.

"Це не стільки стосується комерційної сторони проекту, скільки енергетичної безпеки країни (Ізраїлю)", - також відзначив міністр.

Продан підкреслив, що тепер існує дві можливості здійснення поставки електроенергії в Ізраїль: кабелем через Чорне море і через Румунію, Болгарію, Туреччину по лініях електропередачі.

Як повідомлялося, у квітні експорт електроенергії зменшився в порівнянні із квітнем 2007 року на 36,4%, або на 340,4 млн. квт-година до 594,9 млн. квт-година.

В 2007 році Україна зменшила експорт електроенергії в порівнянні з 2006 роком на 11,85%, або на 1 236,5 млн. квт-година до 9 200,4 млн. квт-година.

Державне підприємство зовнішньоекономічної діяльності "Укрінтеренерго" (монопольний експортер електроенергії) тепер експортує електроенергію в Молдову, Словаччину, Угорщину, Румунію

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua