Нафтові резерви Іраку, можливо, найбільші в світі


Нафтові резерви Іраку, можливо, найбільші в світі

Ірак значно збільшив офіційну оцінку своїх нафтових резервів після публікації нових даних, що дозволяють припустити, що вони можуть перевершувати резерви Саудівської Аравії, повідомляє 20 травня Times.

Віце-прем'єр уряду Іраку Бархам Саліх заявив в інтерв'ю Times, що нові дані геологічної розвідки збільшують резерви країни до 350 млрд. барелів. Це втричі більше, ніж попередній показник розвіданих резервів Іраку, і виводить країну на перше місце у світі, тому що розвідані резерви Саудівської Аравії оцінюються в 264 млрд. барелів.

Саліх заявив, що нова оцінка заснована на недавніх геологічних дослідженнях і сейсмологічних даних, підготовлених "авторитетними іноземними нафтовими компаніями". "Це серйозна цифра, отримана з надійних джерел", - підкреслив він.

Іракському уряду потрібно затвердити національне нафтове законодавство, що дозволить іноземним компаніям інвестувати в Ірак. Саліх заявив, що затримка із прийняттям закону б'є по здатності Іраку отримувати прибуток від видобутку нафти, позбавляє країну потенційно величезних доходів, які можна було б використати для післявоєнного відновлення.

Він висловив сподівання, що закон буде прийнятий у найближчому майбутньому

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua