Яценюк виступає проти прийняття ВР рішення про заборону приватизації


Яценюк виступає проти прийняття ВР рішення про заборону приватизації

Голова Верховної Ради України Арсеній Яценюк виступає проти прийняття парламентом рішення про заборону приватизації об'єктів державної власності.

Про це Яценюк сказав на засіданні погоджувальної ради керівників фракцій парламенту в понеділок.

"Найкращим виходом із ситуації, що склалася в сфері приватизації, є, зрештою, ухвалення погодженого рішення відносно програми приватизації, зміни в бюджет і відповідні кадрові призначення у Фонді державного майна України", - сказав спікер на засіданні.

На його думку, прийняття законів про заборону приватизації об'єктів державної власності "навряд чи є ринковим".

Спікер підкреслив, що у зв'язку із цим необхідно серйозно подумати про необхідність внесення такого питання до порядку денного парламентом.

"Я б рекомендував піти більш економічно обґрунтованим шляхом - розглянути відповідні законопроекти без заборони на приватизацію", - сказав Яценюк, додавши, що подібні рішення парламенту "навряд чи будуть позитивним сигналом для інвесторів".

Крім того, спікер повідомив, що у вівторок на пленарному засіданні пропонується розглянути всі законопроекти, подані Кабінетом міністрів і на прийнятті яких наполягає уряд.

Він також підкреслив, що в середу-четвер пропонується прийняти пакет соціальних законопроектів.

Яценюк звернувся до учасників засідання із проханням підтримати в першому читанні проект Трудового кодексу, оскільки профільне міністерство підтримує цей документ

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua