0 800 307 555
0 800 307 555

Суд визнав такими, що не відбулися, збори акціонерів "Дніпроенерго" від 21 березня


Суд визнав такими, що не відбулися, збори акціонерів "Дніпроенерго" від 21 березня

Господарський суд Запорізької області 14 травня своїм рішенням визнав такими, що не відбулися збори акціонерів енергогенеруючої компанії "Дніпроенерго" (Запоріжжя) від 21 березня.

Про це журналістам повідомив голова правління компанії Юрій Бочкарьов.

З його слів, рішення було прийнято за позовом одного з акціонерів "Дніпроенерго".

Як повідомляло агентство, "Дніпроенерго" має намір розглянути розподіл прибутку за 2007 на зборах акціонерів 18 червня.

21 березня НАК "ЕКУ" заявила, що збори акціонерів "Дніпроенерго" відбулися, а також про прийняття рішень про зміну менеджменту компанії й зміну реєстратора "Дніпроенерго" фінансової компанії "Укрнафтогаз" на компанію "Об'єднаний фондовий реєстратор - Запоріжжя".

Водночас "Дніпроенерго" заявила, що збори акціонерів не могли відбутися, оскільки правління компанії його перенесло.

Призначені на 27 березня збори акціонерів "Дніпроенерго" не відбулося через відсутність реєстру.

Верховний Суд 8 квітня своєю постановою, за позовом підконтрольної групі Приватбанку компанії "Бізнес-Інвест", скасував збільшення статутного фонду "Дніпроенерго", а також скасував всі рішення, прийняті на зборах акціонерів компанії 27 серпня 2007 року.

Тоді акціонери компанії вирішили збільшити статутний фонд на 51,086 млн. гривень до 149,186 млн. гривень шляхом випуску нових акцій у зв'язку із приєднанням до компанії "Інвестиційне товариство" (Донецьк).

У результаті додаткової емісії "Донбаська паливно-енергетична компанія" (контролює бізнесмен Рінат Ахметов) консолідувала 44,279% акцій "Дніпроенерго", а пакет НАК "ЕКУ" скоротився з 76,04% до 50%+1 акція.

Ця додаткова емісія була зареєстрована Державною комісією з цінних паперів і фондового ринку, але реєстратор "Дніпроенерго" - фінансова компанія "Укрнафтогаз" - не внесла відповідних змін до реєстру.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua