"Газпром" без конкурсу отримав 9 родовищ


"Газпром" без конкурсу отримав 9 родовищ

"Газпром" одержав 9 родовищ федерального значення без проведення конкурсу. Про це говоритися у відповідній постанові російського уряду від 6 травня, яку підписав тодішній прем'єр Віктор Зубков.

"Газпрому" передані Західно-Тамбейське, Семаківське, Тота-Яхинське, Антипаютинське, Крузенштернське, Північно-Тамбейське, Тасійське, Киринське і Малигінське родовища, віднесені до об'єктів федерального значення.

Родовища із сумарними запасами газу промислових категорій понад 2,7 трлн кубометрів розташовані в Ямало-Ненецькому автономному окрузі, на шельфі Карського та Охотського морів.

Дев'ять, а в перспективі ще десять родовищ із ямальського стратегічного списку стануть основною ресурсною базою газової монополії для видобутку газу після 2020 року, оскільки на Бованенково, Ямбурзькому і Ведмежому видобуток почне на той час знижуватися.

Уряд доручив Роснадрам надати "Газпрому" ліцензії в порядку, передбаченому законодавством. Передача родовищ федерального значення "Газпрому" як власникові Єдиної системи газопостачання передбачена законом "Про газопостачання РФ". У квітні уряд передав "Газпрому" на безконкурсній основі Чаяндинське нафтогазоконденсатне родовище в Якутії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:Газпром
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua