Тимошенко готова відмовитися від партнерства з Ющенком


Тимошенко готова відмовитися від партнерства з Ющенком

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко допускає, що Президент України Віктор Ющенко може сприймати її як конкурента на майбутніх президентських виборах. "Якщо президент сприймає мене, як конкурента на президентських виборах, то що потрібно зробити, щоб довіра до мене була понижена до нуля…". "Я попередила президента, що якщо сьогодні будуть такі методи боротьби, я йому не партнер, тому що ганьбити країну - це не є методи (боротьби за президентське крісло)", - заявила Тимошенко напередодні увечері.

12 травня прем'єр зазначила, що тиск на уряд з боку Президента - це початок боротьби деяких чиновників за президентські вибори 2009 р.

Наприкінці січня ц.р. Тимошенко, виступаючи в Європарламенті заявила, що готова підтримати кандидатуру Ющенка на наступних президентських виборах у 2009 р. Відповідаючи на запитання, чи братиме вона участь в президентських виборах, Тимошенко сказала: "Якщо наша співпраця демонструватиме єдину загальну політику, я можу ще раз підтримати кандидатуру Віктора Андрійовича Ющенка". У той же час український прем'єр зазначила, що цей рух повинен бути двостороннім.

Раніше Тимошенко заявляла, що не виключає своєї участі в наступних президентських виборах, якщо уряду заважатимуть працювати.

Нагадаємо, Ющенко був обраний Президентом України в грудні 2004 р.

Офіційних заяв про участь в президентських виборах 2009 р. ще не було. На думку політологів, кандидатами на наступні президентські вибори можуть бути Тимошенко, Ющенко та лідер опозиційної Партії регіонів Віктор Янукович.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua