Українським домогосподарствам допоможуть енергозберігальні технології


Українським домогосподарствам допоможуть енергозберігальні технології

Україна буде змушена відмовитися від субсидування домогосподарств. Про це сьогодні заявила заступник голови парламентського комітету з питань економічної політики Ірина Акімова.

За її словами, з переходом на світові ціни на енергоносії виникає необхідність шукати інші шляхи допомоги соціально незахищеним побутовим споживачам. Зокрема, мова йде про збільшення витрат на впровадження енергозберігальних технологій і виділення цільової допомоги.

"Реалізація зазначених заходів залежить від проведення структурних реформ в Україні, а для цього необхідна ефективна політична взаємодія влади та опозиції", - відзначила І.Акімова.

Раніше, Анатолій Кінах, коментуючи ситуацію із цінами на енергоносії, відзначив: "Сьогодні ціни на енергоносії в Україні наближаються до світових, а енергоємність економіки - у два-три рази вища, ніж у наших сусідів. Необхідні рішучі дії із залучення інвестицій в енергозберігальні технології, підвищення доступності кредитних ресурсів, створення податкових і кредитних преференцій для виробників, які ці технології впроваджують".

Нагадаємо, що перехід на світові ціни обумовлений вступом України у СОТ. Договір про членство країни у Світовій Організації торгівлі набуває чинності з 15 травня 2008 року

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua