Chevron звільнить 1100 співробітників підрозділу нафтопереробки, транспортування та збуту


Chevron звільнить 1100 співробітників підрозділу нафтопереробки, транспортування та збуту

Американська нафтогазова компанія Chevron Corp. скоротить 1100 робочих місць у підрозділі, що займається нафтопереробкою, транспортуванням і збутом продукції після падіння прибутку цього бізнесу на 84% у першому кварталі, пише газета Financial Times.

Відповідно до повідомлення Chevron, 300 співробітників, в основному за межами США, були сповіщені про майбутнє звільнення ще в першому кварталі. Компанія скоротить основну частину робочих місць уже цього року, однак цей процес не буде повністю завершений до початку 2009 року.

Чистий прибуток Chevron у січні-березні збільшився на 9,5% - до $5,17 млрд, або $2,48 в розрахунку на акцію. Доходи Chevron від downstream-операцій упали за підсумками кварталу на 84% - до $252 млн у порівнянні з $1,6 млрд за аналогічний період минулого року.

Нафта подорожчала за минулий тиждень на рекордні за останній рік 8,3%. Ціна червневих ф'ючерсних контрактів на нафту марки WTI на Нью- Йоркській товарній біржі (NYMEX) у п'ятницю досягала рекордних $126,27.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua