Україна сподівається на підтримку Литвою її ініціатив в енергетичній сфері


Україна сподівається на підтримку Литвою її ініціатив в енергетичній сфері

У секретаріаті президента України сподіваються, що Литва підтримає українські ініціативи, які будуть висловлені на енергетичному саміті 23 травня в Києві, повідомив заступник голови секретаріату президента Олександр Чалий журналістам у понеділок по дорозі в Литву.

Чалий відзначив, що під час офіційного візиту президента України Віктора Ющенка в Литву 12 травня пройдуть консультації, на яких будуть обговорюватися питання енергетичного саміту. "Ми очікуємо, що Литва підтримає всі ключові ідеї, які будуть висловлені на енергетичному саміті 23 (травня) у Києві", - сказав він.

Говорячи про меморандум між Україною і Литвою про співробітництво в енергетичній сфері, що планується підписати в понеділок у Вільнюсі, Чалий відзначив, що це комплексний документ, у ньому будуть обговорені питання співробітництва для створення спільного енерготранзиту Балтика-Чорне море-Каспій

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua