НКРЕ планує підняти ціну на газ для населення


НКРЕ планує підняти ціну на газ для населення

Рішення про підвищення ціни на газ для населення може бути прийнято 8 травня на засіданні Нацкомісії регулювання електроенергетики України. Про це повідомив керівник прес-служби НАК Нафтогаз України Валентин Землянський.

При цьому він запевнив, що "заднім числом" ціни піднімати не будуть. Швидше за все, до 8 травня розрахунки будуть вестися за старими тарифами, а потім вже за новими.

”Таким способом удасться уникнути соціальної напруженості в суспільстві”, - вважає Землянський.

Як повідомлялося, Кабінет міністрів рекомендував Національній комісії регулювання електроенергетики провести із травня по грудень цього року поетапне підвищення роздрібних цін на газ для населення в межах 3-5% щомісяця залежно від обсягів споживання.

Зокрема, Кабмін рекомендував НКРЕ передбачити щомісячне 3% підвищення роздрібної ціни для побутових споживачів з обсягом споживання до 12 тис. куб. м і 5% щомісячне підвищення для абонентів, які споживають понад 12 тис. куб. м.

Однак ціни не підвищилися через відсутність рішення НКРЕ.

Президент Центру політичної кон'юнктури Росії, директор Фонду національної енергетичної безпеки Костянтин Сімонов прогнозує, що ціна на природний газ для України в 2009 році складе не менше 320 доларів за тис. кубометрів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua