Путін: Газ, на відміну від штанів, не можна купити де завгодно


Путін: Газ, на відміну від штанів, не можна купити де завгодно

Президент РФ Володимир Путін вважає, що участь Греції в "Південному потоці" дозволить їй стати важливою ланкою в енергетичній політиці Європи.

Про це президент РФ повідомив на прес-конференції за підсумками зустрічі із прем'єр-міністром Греції Константиносом Караманлисом. "Потреби Греції в газі в найближчі 8 років збільшаться у два рази, і Росія готова ці потреби забезпечити", - сказав Путін.

При цьому він відзначив: "Якби Греції потрібні були звичайні товари - годинники, труси та краватки, то можна було б купити це де завгодно - в Китаї, у Швейцарії, в Італії. А країн, які в стані поставити первинний енергоносій (газ) у потрібному обсязі й за конкурентоспроможними цінами для Європи, можна перелічити на пальцях тільки однієї руки, і я думаю, що наша пропозиція є найбільш оптимальною і найбільш конкурентоспроможноюм. Ми в змозі вирішити всі завдання, які перед собою ставимо, і, співробітничаючи з нашими європейськими партнерами, звичайно, ці завдання вирішимо".

Здійснення проекту "Південний потік" не означає, що Росія "бореться з іншими проектами" у газовій сфері, підкреслив Путін. "Якщо хтось у змозі на економічно прийнятних умовах реалізувати інші проекти подібного роду, забезпечити ці газопровідні системи продуктом у достатньому обсязі, ми будемо тільки ради", - підсумував Путін.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua