Третині українців періодично не вистачає грошей на їжу


Третині українців періодично не вистачає грошей на їжу

26% населення Землі або 1,3 млрд. людей періодично нездатні прогодувати свої сім'ї. Такі результати отримані компанією Gallup, що провела опитування в 134 країнах світу.

У рамках дослідження респондентам потрібно було відповістити на запитання: "Протягом останніх 12 місяців чи були дні, коли у Вас не вистачало грошей для покупки їжі для своєї сім'ї?". Позитивно на це питання відповіли 10% європейців, 25% азіатів, 29% латиноамериканців і 54% африканців.

Як повідомляє Washington Profile, Європа в цьому питанні виявилася найбільш благополучним регіоном. Тут проблема з харчуванням найбільш болюча для жителів пострадянських і балканських країн. Найбільше голодних у Молдові і Болгарії (по 35%), Україні (34%) і Румунії (33%). У Росії їх 23%, у Білорусії - 22%, у Латвії - 18%, в Естонії - 12%, у Литві - 10%. Для порівняння, у Косово та Польщі позитивно відповіли на запитання по 18% респондентів, в Угорщині - 15%, у Великобританії - 11%, у Франції, Португалії та Словаччині - по 10%, у Греції та Іспанії - по 9%, в Італії - 8%, у Німеччині та Швеції - по 7%. Найменше голодних в Австрії (3%), Ірландії і Нідерландах (по 4%) і Фінляндії (5%).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua