Зубков: Прийняті Україною рішення відкривають шлях для прозорих газових контрактів з Росією на багато років


Зубков: Прийняті Україною рішення відкривають шлях для прозорих газових контрактів з Росією на багато років

Вирішення Україною проблем у газовій сфері створює основу для вибудовування відносин з Росією на багато років уперед, вважає прем'єр-міністр РФ Віктор Зубков.

"Українська сторона провела велику роботу з розшивки вузьких місць у газовій сфері. Це відкриває шлях для подальшої солідної взаємодії, вибудовування відносин на багато років уперед, може, на вісім-десять років, зі зрозумілими, прозорими контрактами на поставки та транзит газу", - заявив Зубков у понеділок під час засідання комітету міждержавної російсько-української комісії.

Під час засідання прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко проінформувала Зубкова про здійснення Україною останнього платежу за поставлений природний газ.

Зубков констатував, що на даний момент комітет з питань економічного співробітництва двосторонньої Міждержавної комісії працює ефективно. "Гарний тон нашій взаємодії задали президенти двох країн, ми працюємо в напрямку реалізації затвердженого плану дій до 2009 року", - відзначив він.

Російський прем'єр підкреслив, що під час засідання в понеділок необхідно прийняти рішення по таких сферах співробітництва, як літакобудування, атомна, космічна сфера.

На думку Зубкова, з'явилася необхідність створення нових підкомісій по галузях співробітництва.

Прем'єр РФ вважає, що плідна робота з розвитку співробітництва має велике значення й у міжнародному плані. "Спільно ми можемо забезпечити гідне місце України та Росії в міжнародному поділі праці", - відзначив Зубков

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua