Зубков: Росія та Україна мають можливість перевищити нинішній рівень товарообігу 30 млрд дол.


Зубков: Росія та Україна мають можливість перевищити нинішній рівень товарообігу 30 млрд дол.

Прем'єр-міністр РФ Віктор Зубков заявив, що потенціал товарообігу між Росією та Україною істотно перевищує нині досягнутий рівень $30 млрд.

"Торгово-економічні відносини розвиваються динамічно, за минулий рік товарообіг досяг 30 млрд доларів, але наші можливості - значно більші", - сказав Зубков у понеділок під час двосторонньої зустрічі з українським прем'єром Юлією Тимошенко в Києві.

Зубков висловив надію, що переговори з Тимошенко будуть успішними. "У нас поки багато питань, які треба вирішити, і ми їх вирішимо", - сказав він, відзначивши важливе значення того, що Росію та Україну зв'язує "велика промислова кооперація".

Український прем'єр висловила надію, що недавня зустріч глав двох держав у Москві додасть російсько-українським відносинам "нову динаміку та абсолютно нову якість". "Ми дуже хотіли б, щоб наші відносини стали теплими, дружніми, але й вигідними для обох сторін", - сказала вона.

Зубков відмітив, що нинішня робота двох урядів - "гарна можливість продовжити початий у Москві діалог". При цьому російський прем'єр із задоволенням сказав, що робота урядів у цей час іде за планом - "у Москві ми так і домовилися, що наступне засідання комітету пройде в Києві у квітні".

"Наші президенти затвердили план дій до 2009 року, у рамках якого ми будемо працювати та діяти", - підкреслив він.

Зустріч почалася з великоднього вітання. "Христос воскрес!" - сказав російський прем'єр. "Воістину воскрес!" - відповіла Тимошенко, що на зустріч із Зубковим прийшла в елегантному ніжно-рожевому платті.

Двостороння зустріч передує засіданню Комітету з питань економічного співробітництва

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua