Грузія перервала відносини з Росією щодо вступу до СОТ і звернулась до НАТО


Грузія перервала відносини з Росією щодо вступу до СОТ і звернулась до НАТО

Грузія під час консультацій, що пройшли в понеділок у Женеві, заявила про припинення двосторонніх переговорів із РФ щодо питань приєднання до СОТ.

Як повідомило джерело Інтерфаксу в російській делегації: "Грузинські колеги сьогодні перервали двосторонні переговори, вимагаючи скасування заходів, прийнятих Росією відносно Абхазії і Південної Осетії".

За словами джерела, "російська делегація вважає, що вжиті заходи не регулюються нормами СОТ і не можуть обговорюватися в рамках переговорного процесу щодо приєднання до цієї організації".

Крім того, Грузія просить НАТО впливати на Росію, щоб та відмовилася від своєї політики відносно Абхазії і Південної Осетії, заявив у понеділок у Брюсселі спецпосланник президента Грузії, екс-міністр іноземних справ Давид Бакрадзе.

"На засіданні ми звернемося до представників держав альянсу, щоб НАТО дала чіткий сигнал Росії щодо відмови від політики встановлення прямих відносин із сепаратистськими регіонами Грузії", - сказав Бакрадзе журналістам перед початком засідання в штаб-квартирі альянсу у форматі "26+1" (26 держав-членів НАТО + Грузія).

Раніше Грузія заявила, що має намір блокувати вступ Росії у СОТ.

У лютому Грузія заявила, що готова підтримати прийняття Росії у Світову організацію торгівлі

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua