У Києві пройшла акція протесту проти будівництва нових АЕС


У Києві пройшла акція протесту проти будівництва нових АЕС

Активісти екологічних організацій сьогодні закликали не використовувати атомну енергетику. Вони влаштували акцію протесту біля Міністерства палива і енергетики. Про це повідомила прес-служба Національного екологічного центру України.

Екологи обнесли територію відомства жовто-чорною стрічкою, а на саме урядове приміщення начепили вивіску "Джерело небезпеки".

Екологи переконані, що продовження роботи старих і будівництво нових атомних реакторів, розробки нових родовищ урану і накопичення радіоактивних відходів несуть загрозу для суспільства і навколишнього середовища. Одягнені в захисні костюми і респіратори, вони зверталися до перехожих з проханням підтримати ініціативу і підписати листівку із зверненням до Президента України про перегляд енергетичної стратегії.

"Наслідки аварії на ЧАЕС надзвичайні і ми ще далеко від їх остаточного усунення, але нас турбує, що нам знову пропонують йти ризикованим шляхом розвитку атомної енергетики і вже витрачають на ці плани суспільні кошти", - заявив координатор енергетичної програми НЕЦУ Дмитро Хмара.

"Україна може розраховувати на енергетичну безпеку лише за умови зниження споживання енергії, наша економіка надзвичайно енерговитратна, світ вже не покладається на атомну енергетику. Альтернативна енергетика стала найпривабливішим інвестуванням останніх років і Україна повинна покладатися саме на свої джерела енергії", - додав він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua