Відпочинок в Криму подорожчає на 15-20%


Відпочинок в Криму подорожчає на 15-20%

Міністр курортів і туризму АРК Володимир Савельєв, повідомив, що цього року Крим розраховує прийняти 6 мільйонів туристів.

На думку міністра, бажано, щоб люди їхали на відпочинок до Криму не тільки влітку. "У пік сезону пляжі перевантажені, транспорт перевантажений, люди їдуть саме в ці три місяці, хоча можна їхати вже й у травні - буде нормальна погода, - відзначив міністр. - У вересні-жовтні можна купатися в морі і знайомитись із Кримом".

Він також повідомив, що останнім часом росте кількість туристів з Росії, Британії, Китаю, країн Балтії, Японії, країн Скандинавії та Центральної Європи.

За даними керівника Мінкурортів АРК, цього року ціни на відпочинок у Криму підвищаться на 15-20%.

"Я можу впевнено сказати, що це не тільки наша проблема, це загальносвітова економічна тенденція. Можу сказати, що вартість відпочинку в Криму підвищується менш швидкими темпами, ніж у наших основних партнерів, конкурентів, інших курортів", - відзначив Савельєв. "Думаю, потрібно, щоб керівники готелів, пансіонатів, санаторно-курортних установ курортних регіонів з розумінням підійшли до цієї проблеми, для того, щоб стримати цінове зростання. Думаю, поступившись якоюсь частиною прибутку, ми зможемо привабити більше туристів в автономію", - додав міністр.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua