Темпи економічного зростання Британії впали до рекордного рівня


Темпи економічного зростання Британії впали до рекордного рівня

Темпи економічного зростання у Великобританії впали до найнижчого рівня за останні три роки, повідомляє "Лента.Ру" з посиланням на Guardian.

Такі дані, опубліковані Національним бюро статистики Об'єднаного Королівства. Зростання ВВП у першому кварталі 2008 року склало 0,4 відсотки - на дві десяті процентних пункти менше, ніж в останні три місяці 2007 року.

У річному вирахуванні ВВП збільшився на 2,5 відсотки, трохи нижче, ніж очікували експерти (2,6 відсотки). При цьому в промисловому секторі був зафіксований спад 0,1 відсотка. Значного падіння темпів зростання зазнали також будівництво і сільське господарство.

У той же час темпи зростання в сфері послуг знизилися лише незначно, до 0,6 відсотка проти 0,7 відсотка в четвертому кварталі 2007 року. Однак аналогічні галузі фінансових і ділових послуг упали до 0,4 відсотки, що є мінімумом за останні п'ять років.

Зниження темпів зростання обумовлено обвалом ринку нерухомості і кредитною кризою в США і Європі. Британські економісти вважають, що уповільнення зростання буде тривати весь 2008 рік

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua