Держкомстат: Середні нарахування за житлокомпослуги в Україні у березні скоротились на 4,5%


Держкомстат: Середні нарахування за житлокомпослуги в Україні у березні скоротились на 4,5%

Середні нарахування за житлово-комунальні послуги в Україні в березні 2008 року на одного власника особового рахунку з урахуванням споживання електроенергії (з розрахунку 100 квт-г) скоротилися на 4,5% у порівнянні з березнем 2007 року - до 260,9 грн, повідомив Державний комітет статистики в п'ятницю.

За його даними, у січні-березні поточного року українці заплатили за житлово-комунальні послуги з урахуванням погашення боргів попередніх періодів 6,4 млрд грн, або 89,5% нарахованих сум.

Найвищий рівень оплати за житлокомпослуги відзначався в Чернігівській, Львівській, Сумській, Івано-Франківській, Житомирській, Черкаській, Чернівецькій областях, Києві та Севастополі (100,7%-94,2%), найнижчий - у Закарпатській, Херсонській і Дніпропетровській областях (80,6%-81,2%).

Крім того, за даними Держкомстату, заборгованість населення з оплати житлокомпослуг у березні скоротилася на 0,5% і до початку квітня склала 8,605 млрд грн. Середній термін заборгованості за всі послуги склав 3,6 місяці. Заборгованість збільшилася в дев'ятьох регіонах країни.

У січні-березні з населенням укладено 30,6 тис. договорів про погашення реструктуризованої заборгованості на суму 42,7 млн грн. Обсяг внесених платежів з урахуванням довгострокових договорів склав 55,3 млн грн.

Як повідомлялося, в 2007 році українці заплатили за житлово-комунальні послуги з урахуванням погашення боргів попередніх періодів 17,649 млрд грн, або 94,1% нарахованих сум.

В 2007 році з населенням укладено 175,3 тис. договорів про погашення реструктуризованої заборгованості на суму 190,5 млн грн. Обсяг внесених платежів з урахуванням довгострокових договорів склав 207,4 млн грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua