Портнов сьогодні відновлює конкурс з приватизації ОПЗ


Портнов сьогодні відновлює конкурс з приватизації ОПЗ

Конкурс щодо Одеського припортового заводу буде відновлений із сьогоднішнього дня. Про це повідомив представлений сьогодні прем'єр-міністром України Юлією Тимошенко на посаді в.о. голови Фонду держмайна Андрій Портнов.

"Сьогодні ж я видам наказ про поновлення цього конкурсу", - відзначив він.

Нагадаємо, 11 лютого в 2008 р. Кабінет Міністрів затвердив умови проведення конкурсу із продажу акцій ВАТ “Одеський припортовий завод”.

Фонд держмайна 20 лютого оголосив конкурс із використанням відкритої пропозиції ціни за принципом аукціону із продажу 99,52% пакета акцій ВАТ "Одеський припортовий завод". Стартова ціна пакета, що виставляється на конкурс, - 3 млрд. грн. Конкурс повинен був відбутися через 75 днів після публікації оголошення. Документи, необхідні для участі в конкурсі щодо приватизації ВАТ "Одеський припортовий завод", у Фонду державного майна України запросили 16 компаній.

15 квітня Президент Віктор Ющенко своїм указом зупинив розпорядження Кабміну від 11 лютого про затвердження умов конкурсу із продажу 99,52% пакета акцій ОПЗ. Президент також звернувся в Конституційний Суд з поданням відносно конституційності відповідного розпорядження Кабміну.

21 квітня голова Фонду держмайна Валентина Семенюк-Самсоненко під час зустрічі з потенційними інвесторами ОПЗ повідомила про видання наказу на виконання указу Президента про припинення конкурсу із продажу контрольного пакета акцій ОПЗ.

Довідка. ВАТ "Одеський припортовий завод" - другий за розміром виробник аміаку та карбаміду і третій - за випуском азотних добрив в Україні, спеціалізується на перевантаженні хімічної продукції, що надходить із країн СНД на експорт.

Завод є монополістом на загальнодержавному ринку спеціалізованих послуг із прийняття, охолодження та перевантаження аміаку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua