Алан Грінспен вважає економічну ситуацію в Україні "дещо незвичайною"


Алан Грінспен вважає економічну ситуацію в Україні "дещо незвичайною"

Екс-голова ради керуючих Федеральної резервної системи США (ФРС) Алан Грінспен вважає економічну ситуацію в Україні "трохи незвичайною".

Про це він заявив учора під час телемосту, організованого інвестиційною компанією Concorde Capital.

За словами екс-глави ФРС, з одного боку, Україна - це країна, що швидко розвивається, з іншого боку - вона тільки зовсім недавно відійшла від централізованої планової економіки.

Грінспен також відзначив, що у зв'язку із кризовими явищами у світовій економіці Україні необхідно адекватно реагувати на дані виклики, у тому числі й проводити відповідну курсову політику. "Я повністю згодний, що цими питаннями треба займатися", - додав він.

Говорячи про кризові явища у світовій економіці, Грінспен відзначив, що сьогоднішня економічна криза в США, можливо, є однією із найсерйозніших за останні 50 років. За словами Грінспена, він "не дуже впевнений у тому, що кризу вдасться вирішити протягом декількох місяців".

Він вважає, що іпотечна криза в США триває, "ситуація як і раніше залишається важкою".

У той же час Грінспен відзначив, що "в іншому світі справи йдуть досить непогано". На думку екс-глави ФРС, проблеми в Європі вирішаться швидше, ніж у США.

Грінспен також відзначив, що сьогодні поки важко дати якийсь визначений прогноз щодо макроекономічної ситуації на найближчі 18 місяців.

Грінспен народився 6 березня 1926 року. Незмінний голова Федеральної резервної системи США (ФРС) з 1987 року, визнаний "кращим головою ФРС ХХ століття"

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua