Уеслі Снайпс засуджений до трьох років тюремного ув'язнення за ухиляння від сплати податків


Уеслі Снайпс засуджений до трьох років тюремного ув'язнення за ухиляння від сплати податків

Відомий американський актор Уеслі Снайпс засуджений до трьох років тюремного ув'язнення за ухиляння від сплати податків.

Крім того, відповідно до винесеного судом міста Окала (штат Флорида) рішення, актор повинен сплатити штраф у розмірі 5 млн доларів.

У матеріалах справи, порушеної в 2006 році відносно Снайпса, відзначається, що він не вів свої справи самостійно. Його податкові проблеми протягом багатьох років вирішувала фірма American Rights Litigators, що одержує 20% від своїх клієнтів з повернутих після сплати податків коштів. У представлених цією компанією від імені актора документах було знайдено багато порушень.

Так, зокрема, в обвинувачувальному висновку вказується, що Снайпс тільки в 1996 і 1997 роках незаконно одержав від держави 15 млн доларів з коштів, які він виплатив раніше у вигляді податків. На це в нього, як було встановлено правоохоронними органами, не було ніяких підстав.

Винесений акторові вирок по даному виді правопорушень є максимальним. Незважаючи на старання адвокатів Снайпса пом'якшити покарання, їм цього зробити не вдалося, відзначає ІТАР-ТАРС.

Уеслі Снайпс добре знайомий глядачам з трилогії "Блейд", а також фільмів "Лихоманка джунглів", "Білі люди не вміють стрибати", "Мистецтво війни" і багатьох інших картин.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua