Газпром до 2010 р планує добувати 570 млрд кубометрів газу, до 2020 - 650-670 млрд кубометрів


Газпром до 2010 р планує добувати 570 млрд кубометрів газу, до 2020 - 650-670 млрд кубометрів

"Газпром" до 2010 року планує добувати 570 млрд кубометрів газу, до 2020 року збільшити обсяг видобутку до 650-670 млрд кубометрів з урахуванням видобутку на Сході Росії.

Як повідомила прес-служба газового концерну, такі показники передбачені в довгостроковій програмі "Газпрому" на період до 2020 року, що у вівторок розглянула рада директорів компанії.

Обсяг видобутку газу до 2015 року запланований на рівні 610-615 млрд кубометрів.

До 2020 року близько 50% видобутку газу групи "Газпром" буде припадати на нові родовища.

В 2008-2010 роках рівень видобутку газу буде забезпечуватися за рахунок діючих і родовищ, що вводять у розробку, Надим-Пур-Тазовського регіону. Зокрема, планується вивести на проектну потужність Південно-Російське родовище та Харвутинську площину Ямбурзького родовища, збільшити видобуток із сеноманських покладів Заполярного родовища. В 2008 році передбачається введення в експлуатацію двох ділянок ачимівських покладів Уренгойського родовища. Крім того, передбачається почати освоєння Західно-Песцевого родовища, Нидинської площини Ведмежого родовища, нижньомелових покладів Заполярного і Песцевого родовищ.

У повідомленні відзначається, що освоєння перспективних родовищ планується з урахуванням комплексного синхронного розвитку потужностей з видобутку, транспортування, переробки та зберігання газу.

Для виводу додаткових обсягів газу з Надим-Пур-Тазовського регіону планується завершити розширення Уренгойського газотранспортного вузла та будівництво магістрального газопроводу "Срто-торжок". Компанія вже ввела в експлуатацію більше 2600 км лінійної частини газопроводів і 9 додаткових цехів на компресорних станціях.

Крім того, реалізуються "Комплексна програма реконструкції та технічного переозброєння об'єктів транспорту газу і компресорних станцій підземних сховищ газу на 2007-2010 роки" та "Комплексна програма реконструкції і технічного переозброєння об'єктів видобутку газу на період до 2010 року".

Після 2010 року плановані обсяги видобутку газу будуть забезпечуватися за рахунок продовження розвитку видобутку в Надим-Пур-Тазовському регіоні, а також за рахунок введення в експлуатацію Бованенківського родовища на півострові Ямал в 2011 році, Штокманівського родовища в 2013 році, освоєння нових родовищ в акваторіях Обської і Тазовської губ, а також у Східному Сибірі і на Далекому Сході

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:Газпром
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua