0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

900 пунктів під кілем


Індекс ПФТС за підсумками торгів у вівторок упав на 35,07 пункту (3,8%), пробивши черговий рівень підтримки - 900 індексних пунктів, і зафіксувався на позначці 887,86 пункту. Поводження ринку в цей день остаточно підтвердило, що тенденції світової фінансової кризи мають в Україні свої особливості: синхронність у їхньому розвитку поступово сходить на немає.

За словами заступника генерального директора з торговельних операцій компанії "Юпрас Капітал" Романа Перепелиці, у вівторок на ринку спостерігався панічний розпродаж практично з усіх акціях, як результат - велика кількість угод при досить високому обсязі торгів. Він особливо відзначив падіння акцій "Західенерго" (-10,71%), котирування яких до цього знижувалися меншими темпами, ніж інших підприємств генерації.

"Основна причина падіння ринку - криза ліквідності, а також очікування істотних подій на світових ринках на наступному тижні (зокрема, рішення щодо ставки Федеральної резервної системи 30 квітня і даних з ВВП США), які український ринок вчасно не відіграє через неробочі дні", - вважає експерт.

З корпоративних новин слід зазначити публікацію досить високого прибутку компанії "Полтаваобленерго" за перший квартал 2008 р. (33,085 млн. грн.), що більш ніж удвічі перевищує прибуток за весь 2007 р. Крім того, збори акціонерів "Крименерго" вирішило виплатити дивіденди в сумі 1,245 млн. грн. за 2007 р. "Однак ця новина не зробить істотного впливу на котирування акцій емітента", - вважає Роман Перепелиця.

Серед паперів блакитних фішок у вівторок подешевіли також акції Укрсоцбанку (10,42%), Маріупольського меткомбінату ім. Ілліча (8,62%) і "Укрнафти" (6,71%), а в другому та третьому ешелонах - "Запоріжобленерго" (29,44%), Укргазбанку (21,01%) і НАСК "Оранта" (18,08%). У той же час подорожчали папери "Херсонобленерго" (57,14%), "Ковельмолоко" (9,09%) і суднобудівного заводу "Затока" (1,18%).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ПФТС
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування