У Києві ростуть ціни на бензин


У Києві ростуть ціни на бензин

За минулий тиждень (з 15 по 22 квітня) ціни на всі види нафтопродуктів на автозаправних станціях Києва продовжували підвищуватися. Ціни на високооктановий бензин марки А-95 наближаються до позначки шість гривень за літр.

За даними консалтингової компанії UPECO, середні ціни на низькооктановий бензин марки А-76 за тиждень підвищилися на 3 копійки, з 5,34 грн./літр до 5,37 грн./літр. Найвищу пропозицію на дану марку бензину було зафіксовано на рівні 5,40 грн./літр, а найнижчу - на рівні 5,27 грн./літр.

Найменш значно за підсумками тижня підвищилися ціни на бензин марки А-92., до 5,63 грн./літр із 5,62 грн./літр тижнем раніше (зростання +1 копійка). Найбільш дорого А-92 пропонувався за ціною 5,70 грн./літр. Нижній поріг цін був установлений на рівні 5,49 грн./літр.

Більш значне підвищення цін спостерігалося на високооктановий бензин марки А-95. За підсумками минулого тижня ціни в середньому підвищилися до 5,92 грн./літр., з 5,88 грн./літр тижнем раніше (зростання +4 копійки). При цьому найвища пропозиція фіксувалася вже на рівні 5,99 грн./літр. Нижній поріг цін фіксувався на рівні 5,78 грн./літр.

На дизельне паливо (ДП) ціна за тиждень піднялася до 5,91 грн./літр, тоді як тижнем раніше ціновий показник на даний вид палива становив 5,89 грн./літр (зростання + 2 копійки). При цьому найвища ціна на "дизель" фіксувалася на рівні 5,99 грн./літр. У той же час мінімальні ціни на ДП фіксувалися на рівні 5,78 грн./літр.

Нагадаємо, що і з 8 по 15 квітня ціни на окремі види нафтопродуктів у Києві підвищувалися. Середні ціни на низькооктановий бензин марки А-76 підвищилися до 5,34 грн./літр, на А-92 - до 5,62 грн./літр, на А-95 ціни коливалися в межах 5,88 грн./літр. На ДП ціни піднялися до 5,89 грн./літр.

Раніше повідомлялося, що днями в Україні знову почалося повзуче подорожчання нафтопродуктів. Експерти прогнозують після травневих свят різкий ціновий стрибок на бензин і дизпаливо.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua