Ющенко: В Україні склалася "непогана макроекономічна ситуація"


Ющенко: В Україні склалася "непогана макроекономічна ситуація"

Президент України Віктор Ющенко вважає, що в Україні склалася "непогана макроекономічна ситуація". Про це він заявив на зустрічі з профспілками та роботодавцями, повідомляє кореспондент РБК-Україна.

За словами Президента, сьогодні спостерігається зростання внутрішньо-валового продукту на рівні 7-8%. Разом з тим, поряд із зростанням ВВП необхідно дбати про економічну стабільність та досягти економіки росту.

В.Ющенко застеріг від "необґрунтованого популізму" в економічній політиці. Говорячи про доопрацювання держбюджету 2008 він наголосив, що це має бути "осмислений бюджет".

Президент висловив занепокоєння високою часткою продовольчої інфляції в концепції загальних інфляційних процесів. За його словами, продовольча інфляція складає 60% від загальної інфляції. Також В.Ющенко наголосив, що на сьогодні у світовій економіці склалася ситуація, коли темпи зростання вартості зернових перевищують темпи зростання вартості нафтопродуктів і Україна як країна, що займає 6 місце в світі по експорту зернових має скористатися цією ситуацію на свою користь.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua