Пішки дешевше


Пішки дешевше

Днями в Києві знову подорожчав бензин А-95 і дизпаливо - до 5,90-5,95 грн./л. За інформацією газети, серед регіонів у столиці найвищі ціни на дизпаливо. У Криму та Донецьку А-95 коштує в середньому 5,85 грн./л, а дизпаливо 5,80. В інших регіонах ціни нижчі ще на 15-20 коп.

У той же час, у зв'язку із традиційним весняно-літнім збільшенням споживання нафтопродуктів експерти прогнозують неминуче подорожчання дизпалива на 30-50 коп.

Зокрема, виконавчий директор консалтингової компанії UPECO Сергій Куюн вважає, що у зв'язку зі святами споживання бензину рости не буде, тому ще 3-4 тижні ціни на нього залишаться стабільними і лише з 12-15 травня підуть у зростання.

"Після травневих свят почнеться різкий стрибок споживання. З урахуванням того, що з 2 квітня нафтопродукти у світі знову подорожчали на 10%, відразу буде ціновий стрибок: нові партії А-95 і ДП підуть у роздробі мінімум по 6,10-6,15 грн./л. До 7 або навіть до 6,5 гривень за літр А-95 або ДП ціна навряд чи підвищиться, але цілком імовірно, що 6,30 буде", заявив експерт.

Директор науково-технічного центру "Психея" Сергій Сапегін менш оптимістичний. На його думку, нафтопродукти підуть у зростання уже в найближчі дні. "Незабаром по всій Україні А-95 і ДП буде 5,80 грн./л, на якій цифрі зупиниться ціна, сказати складно, але влітку 7 грн./л - це поки з області фантастики. А от 6,50 - цілком імовірно, особливо в Криму, куди з'їдуться багато відпочивальників на своїх автомобілях", підкреслив експерт

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua