Порошенко вказує на вповільнення росту економіки внаслідок антиінфляційних заходів


Порошенко вказує на вповільнення росту економіки внаслідок антиінфляційних заходів

Голова ради Національного банку Петро Порошенко вказує на сповільнення росту економіки внаслідок антиінфляційних заходів.

Про це сказано в статті Порошенка в газеті "Дзеркало тижня".

"Уже сьогодні спостерігаються ознаки "охолодження" економічної активності", - пише Порошенко.

За його даними, темп приросту обсягу виданих в економіку кредитів в 1 кварталі 2008 року становив 0,1%, в аналогічному періоді 2007 - 6,9%, у тому числі споживчих кредитів - відповідно 1,4% і 8%.

Порошенко повідомив, що за 2007 від'ємне сальдо поточного рахунка платіжного балансу збільшилося в 3,7 разу й досягло 5,9 млрд. доларів, від'ємне сальдо торгівлі товарами подолало рубіж в 10 млрд. доларів, що вдвічі перевищує рівень 2006.

"Від'ємне сальдо поточного рахунка поки компенсується надходженням коштів по фінансовому рахунку (15,4 млрд. доларів в 2007). Але залучення зовнішніх ресурсів широко використовується для споживчого кредитування, а відтак, придбання імпортної продукції", - пише Порошенко.

Як повідомляло агентство, у січні Світовий банк повідомив, що стурбований зростанням інфляції й появою ризиків "перегріву" української економіки.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua