Меценатські гроші на будівництво "Мистецького Арсеналу" були розтрачені


Меценатські гроші на будівництво "Мистецького Арсеналу" були розтрачені

З 10 мільйонів гривень, направлених українськими меценатами на реалізацію проекту "Мистецький Арсенал", тільки 2 були витрачені на статутну діяльність держпідприємства з аналогічною назвою. Такі дані надало Головне контрольно-ревізійне управління України за результатами перевірки 2006 року.

Кошти в об’ємі 10,1 мільйонів гривень, за даними ГоловКРУ, перераховувалися меценатами на рахунок в "Родовід Банку". Тільки 2,1 мільйона гривень, або 20% добродійних засобів, були направлені на статутну діяльність держпідприємства "Мистецький Арсенал", а саме на проведення наукової роботи.

Вказані кошти були направлені ТОВ "Видавництво "Родовід" - 1,6 мільйона гривень і "Lord Cultural Resourcer Planning" (Канада) - 110 тисяч доларів. При цьому не були узгоджені ні напрями діяльності, ні залучені виконавці робіт. Роботи виконувалися через ряд не зареєстрованих і не ліцензованих суб’єктів підприємницької діяльності.

Більш того, ТОВ "Видавництво "Родовід" перерахувало ПП "ІГМА" 850 тисяч гривень без підтвердження у приватного підприємства наукового штату, силами якого можна забезпечити поставлені перед ним завдання.

900 тисяч гривень було нібито витрачено на діяльність "Центру музики" - структури, яку планували створити тільки в 2009-2014 роках.

За інформацією ГоловКРУ, результати перевірки були передані в прокуратуру. Проте, за даними неофіційних джерел "ДТ", кримінальні справи хоч і порушувалися, але незабаром і закривалися у зв’язку з небажанням меценатів надавати свідчення.

Ревізор КРУ, котра перевіряла ДП "Мистецький Арсенал", пані Хитяник, за інформацією "ДТ", сьогодні займає посаду одного із замів директора в новоствореному ДП "Мистецький Арсенал".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua