У США росте кількість справ про корупцію і корпоративні махінації


У США росте кількість справ про корупцію і корпоративні махінації

ФБР доводиться мати справу зі зростаючою кількістю випадків корупції та хвилею розслідувань махінацій з іпотекою, заявив директор ФБР Роберт Мюллер, повідомляє Associated Press.

Виступаючи на засіданні Американської асоціації адвокатів, Мюллер закликав аудиторію взяти участь в "створенні культури чесності", повідомляючи про випадки зловживань, вчинених політиками та керівниками корпорацій.

"Будь-хто, хто стежить за новинами і бачить постійні згадування про корпоративні махінації та корупцію серед чиновників, може подумати, що країна перебуває в глибокій моральній кризі, - заявив Мюллер. - Наше суспільство стало більш корумпованим? Чи це ми у ФБР навчилися краще боротися з махінаціями та корупцією?"

У цей час ФБР розслідує 2500 справ про корупцію, що на 50% більше, ніж п'ять років тому, сказав Мюллер. Він підкреслив, що боротьба з корупцією є головним пріоритетом ФБР.

За той же час кількість справ про корпоративні махінації виросла більш ніж на 80%, повідомив Мюллер, підкресливши, що останнім часом ФБР все частіше заводить справи про махінації з іпотекою. За оцінками, у цей час ФБР розслідує 1300 справ про іпотечні махінації, включаючи 19, що стосуються методів низькоякісного кредитування, що застосовуються американськими фінансовими інститутами.

Мюллер попередив, що до спаду цієї хвилі ще далеко.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua