Ющенко взяв участь у відкритті Одеського НПЗ після реконструкції


Ющенко взяв участь у відкритті Одеського НПЗ після реконструкції

Перебуваючи з робочою поїздкою на Одещині, Президент України Віктор Ющенко взяв участь в урочистому відкритті ВАТ "Лукойл - Одеський нафтопереробний завод" разом з президентом НК "Лукойл" Вагітом Алікперовим, передає кореспондент РБК-Україна.

Як зазначив у своїй промові Ющенко, реконструкція Одеського НПЗ дасть можливість повернутися до щорічних обсягів переробки сибірської нафти до 3 млн т. "Ми високо цінуємо роботи Вашої компанії. Цей проект великої ваги для перебудови краю і держави", - сказав Президент, звертаючись до В.Алікперова.

У свою чергу голова Одеської ОГА Микола Сердюк зазначив, що щорічно Одеський НПЗ сплачує до держбюджету майже 147 млн грн податків, а до місцевого бюджету – майже 12 млн грн.

Нагадаємо, ВАТ "Лукойл", яке володіє ВАТ "Лукойл-Одеський НПЗ", в липні 2005 р. зупинило Одеський НПЗ для широкомасштабної модернізації. За словами Алікперова

у реконструкцію і модернізацію заводу було вкладено понад 200 млн. дол.

ВАТ "Лукойл-Одеський нафтопереробний завод" спеціалізується на переробці нафтової сировини і виробництві нафтового палива. Модернізація підприємства відкрила можливості збільшити глибину переробки нафти з 56,02% (у 2004 р.) до 78%, наростити на 2% відбір світлих нафтопродуктів і випуск вакуумного газойлю, зменшити виробничі втрати на 0,56%. Модернізація заводу дозволила виробляти бензин за ЄВРО-3 і дизельне паливо за ЄВРО-4 стандартами.

Після введення підприємства в експлуатацію передбачається щомісячно переробляти до 250 тис. тонн нафти, яка дозволить отримувати до 120 тис. тонн моторних палив.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua