Політичний заповіт Чубайса: реформа "РАО ЄЕС" коштує 4 трлн. рублів


Політичний заповіт Чубайса: реформа "РАО ЄЕС" коштує 4 трлн. рублів

Керівник РАО "ЄЕС Росії" Анатолій Чубайс востаннє провів Всеросійську нараду енергетиків. 1 липня 2008 року енергохолдинг припинить своє існування.

Ціна інвестиційної програми енергохолдингу, розрахованої на 2008-2012 роки, перевищила 4 трлн. рублів, заявив Чубайс. Відповідно до інвестпрограми, цього року число нових енергопотужностей зросте на 25% у порівнянні з аналогічним періодом за минулий рік. "Ми в наступному році введемо у два рази більше потужностей, ніж у цьому", - заявив голова РАО "ЄЕС Росії". Так, в 2010 році енергетики, за словами Чубайса, повинні вийти на “обсяг введень, що точно перевищує 13 000 Мвт".

Звертаючись до генеральних директорів енергокомпаній, Чубайс повідомив, що інвестпрограма є його “особистим політичним заповітом” і попросив "так до цього і ставитися".

За його словами, інвестиційна програма неодмінно повинна бути виконана. Чубайс, підбиваючи підсумки своєї діяльності, відзначив, що на даний момент у РФ сформована сучасна структура енергетики, "яка заснована на приватній власності та ринку". На його думку, у перспективі "потрібно забезпечити передачу управління енергетикою з РАО "ЄЕС Росії" в органи управління, спеціально для цього створені".

Чубайс також нагадав, що після того, як енергохолдинг скасують, управління енергетикою РФ буде триматися на державі і ринку. Контролюванням енергетики в особі держави займеться Росенерго, а роль Федеральної антимонопольної служби та Федеральної служби з тарифів істотно зросте, прогнозує голова енергохолдингу, передає телеканал “Вести”. За словами Чубайса, основним завданням є завершення реформи електроенергетики таким чином, щоб споживач не постраждав.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua