Уряд України затвердив єдиний порядок визначення цін на деякі продукти харчування


Уряд України затвердив єдиний порядок визначення цін на деякі продукти харчування

Уряд України затвердив єдиний порядок формування цін на продовольчі товари, які підлягають державному регулюванню, повідомляє прес-служба Міністерства економіки.

Як відзначається в повідомленні, документ був розроблений Мінекономіки разом з місцевими органами влади.

На думку Мінекономіки, впровадження цього документа буде сприяти вдосконаленню механізмів цінового регулювання на споживчому ринку, визначенню правових і методологічних принципів при здійсненні державою регуляторних функцій.

Як повідомлялося, у січні поточного року Міністерство економіки України оприлюднило проект постанови Кабінету міністрів, що припускає введення єдиного для виробників всіх форм власності порядку формування цін на продовольчі товари, які підлягають державному регулюванню.

Відповідно до документа, формування цін виробників продовольчих товарів здійснюється відповідно до планів (обсягів) виробництва, економічно обґрунтованих планових видатків, техніко-економічних розрахунків і кошторисів, ставок податків і зборів та цін в плановому періоді, установлених на підставі прогнозних індексів цін виробників.

Громадські організації агропромислового комплексу України закликали уряд не вводити єдиний порядок формування цін на соціально значимі продукти харчування, оскільки це завдасть значного удару по підприємствах харчової промисловості

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua