Нафтогаз планує взяти кредит на 10,4 млрд гривень


Нафтогаз планує взяти кредит на 10,4 млрд гривень

НАК Нафтогаз України планує в 2008 році для покриття дефіциту власних коштів залучити кредитні ресурси на суму 10,4 млрд гривень.

Про це говориться в пояснювальній записці до проекту фінансового плану НАК Нафтогаз на 2008 рік, що був затверджений постановою Кабінету міністрів 9 квітня.

Відповідно до документа, зокрема, для закупівлі природного газу і його накачування в підземні сховища газу (ПСГ) Нафтогаз України планує в 2008 році залучити 8,8 млрд гривень. При цьому в четвертому кварталі 2008 року в період відбору газу із ПСГ заплановане погашення кредитів на суму 3,3 млрд гривень.

Разом з тим, у документі сказано, що з урахуванням залучення додаткового фінансування залишок коштів (профіцит) на кінець 2008 року планується в розмірі 0,2 млрд гривень.

Також, відповідно до проекту фінансового плану НАК Нафтогаз на 2008 рік, компанія планує цього року збільшити валовий дохід (виторг) від реалізації в 2,4 рази, у порівнянні з 2007 роком, до 64 млрд 658,565 млн гривень, а також збільшити чистий прибуток в 2,7 рази - до 5 млрд 517,441 млн гривень.

Раніше Держмитниця порушила кримінальну справу за фактом ввезення в Україну 5,515 млрд кубометрів газу, фактично обвинувативши в цьому лояльний главі уряду менеджмент Нафтогазу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua