0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Нафтогаз планує взяти кредит на 10,4 млрд гривень


Нафтогаз планує взяти кредит на 10,4 млрд гривень

НАК Нафтогаз України планує в 2008 році для покриття дефіциту власних коштів залучити кредитні ресурси на суму 10,4 млрд гривень.

Про це говориться в пояснювальній записці до проекту фінансового плану НАК Нафтогаз на 2008 рік, що був затверджений постановою Кабінету міністрів 9 квітня.

Відповідно до документа, зокрема, для закупівлі природного газу і його накачування в підземні сховища газу (ПСГ) Нафтогаз України планує в 2008 році залучити 8,8 млрд гривень. При цьому в четвертому кварталі 2008 року в період відбору газу із ПСГ заплановане погашення кредитів на суму 3,3 млрд гривень.

Разом з тим, у документі сказано, що з урахуванням залучення додаткового фінансування залишок коштів (профіцит) на кінець 2008 року планується в розмірі 0,2 млрд гривень.

Також, відповідно до проекту фінансового плану НАК Нафтогаз на 2008 рік, компанія планує цього року збільшити валовий дохід (виторг) від реалізації в 2,4 рази, у порівнянні з 2007 роком, до 64 млрд 658,565 млн гривень, а також збільшити чистий прибуток в 2,7 рази - до 5 млрд 517,441 млн гривень.

Раніше Держмитниця порушила кримінальну справу за фактом ввезення в Україну 5,515 млрд кубометрів газу, фактично обвинувативши в цьому лояльний главі уряду менеджмент Нафтогазу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування