Виставляння на біржі 25% акцій "Укртелекому" після продажу контрольного пакета може викликати більший інтерес інвесторів


Виставляння на біржі 25% акцій "Укртелекому" після продажу контрольного пакета може викликати більший інтерес інвесторів

Виставляння для продажу на фондових біржах держчастки, що залишилася у ВАТ "Укртелеком" після продажу 67,79% акцій компанії через аукціон, може викликати в інвесторів більший інтерес, ніж участь у самому аукціоні, вважає член правління Варшавської фондової біржі Лідія Адамська.

"Це може бути цікавим. Потенційні покупці дочекаються, коли стратегічний інвестор почне підвищувати ліквідність цих акцій", - сказала вона.

На думку Л.Адамської, вивід акцій на Варшавську біржу був би ефективний для "Укртелекому".

"Це котирування може бути можливе у Варшаві, і серед наших інвесторів є інтерес до цього підприємства", - відзначила вона.

Як повідомлялося, міністр транспорту та зв'язку України Йосип Вінський заявляв про плани після продажу контрольного пакета виставити закріплені в держвласності 25% плюс 1 акція "Укртелекому" для продажу на фондових ринках.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua