Нові ціни на газ для населення відклали на тиждень


Нові ціни на газ для населення відклали на тиждень

Національна комісія регулювання електроенергетики (НКРЕ) відклала затвердження нових роздрібних цін на газ для населення до наступного засідання 24 квітня.

Як передає кореспондент УНІАН, відповідне рішення комісія прийняла на своєму засіданні в четвер, 17 квітня.

Затвердження тарифів було перенесено у зв'язку з невирішеністю низки процедурних питань, повідомив під час відкритого засідання представник НКРЕ.

Під час відкритого засідання НКРЕ керівник управління соціального захисту населення об'єднаних профспілок Галина Голеусова звернулася до комісії із проханням протокольно зафіксувати в сьогоднішнім рішенні зобов'язання уряду, згідно п. 4.9 Генеральної угоди Кабінету міністрів України, об'єднаних профспілок і роботодавців на 2008-2009 р., погоджувати із профспілками підвищення цін і тарифів для населення.

У свою чергу член НКРЕ Сергій Меркушов повідомив, що в цей час на розгляд профспілок уже відправлені переглянуті та уточнені розрахунки роздрібних тарифів на газ для населення.

“Ми провели вже перші консультації із зацікавленими сторонами, у тому числі і з об'єднаними профспілками. Виникло кілька питань щодо уточнення розрахунків. Зараз управління (управління цінової політики в нафтогазовому комплексі НКРЕ) і НАК “Нафтогаз” фактично ці матеріали підготували і передали на розгляд профспілок”, - сказав Меркушов.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua