Міліція виявила низку зловживань у Мінтрансзв’язку та "Укрзалізниці"


Міліція виявила низку зловживань у Мінтрансзв’язку та "Укрзалізниці"

Міліція виявила низку зловживань у Міністерстві транспорту та зв'язку і Державній адміністрації залізничного транспорту України ("Укрзалізниці") у частині незаконної передачі майна та зниження тарифів на перевезення.

Як повідомляє в четвер департамент зв'язків із громадськістю і міжнародної діяльності МВС України, зокрема, установлено, що "чиновники Мінтрансзв’язку та "Укрзалізниці", зловживаючи своїм службовим становищем, навмисне не врахували очевидні обставини, які унеможливлюють передачу в оренду цілісного майнового комплексу, до складу якого входив вагоноремонтний завод". Як відзначає департамент, чиновники дали згоду на передачу цього заводу в оренду, чим "фактично вивели це підприємство з підпорядкування "Укрзалізниці".

МВС підкреслює, що в діях посадових осіб Мінтрансзв’язку та "Укрзалізниці" є ознаки злочинів, передбачених ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України (зловживання владою або службовим становищем).

"З метою забезпечення виконання фінансового плану "Укрзалізниці" проводилася індексація (збільшення) тарифів на перевезення вантажів у вагонах "Укрзалізниці", - підкреслює департамент. МВС також повідомляє, що за підсумками 2007 року "Укрзалізниця" внаслідок введення знижок на тарифи на вантажні перевезення у власних піввагонах недоодержала дохід у розмірі 215 млн грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua