ОЕСР підвищила оцінку глобальних втрат від іпотечної кризи до 422 млрд. дол.


ОЕСР підвищила оцінку глобальних втрат від іпотечної кризи до 422 млрд. дол.

Комісія з фінансових ринків Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) опублікувала звіт дослідження 'Іпотечна криза: масштаби, зниження фінансової заборгованості і деякі варіанти політики”, у якому переглянула убік підвищення загальну суму збитків від іпотечної кризи в США на глобальному рівні з $300 млрд. до $422 млрд., включаючи $90 млрд. суму збитків фінансових установ США. Підвищення суми збитків ОЕСР пояснює падінням цін на нерухомість і забезпечені нею цінні папери.

Найважливішим елементом стабілізації світової фінансової системи є рекапіталізація банків. За оцінкою ОЕСР, банкам на відновлення після збитків такого масштабу буде потрібно від 6 до 12 місяців. Відповідно на відновлення стабільності фінансових ринків піде від 12 до 18 місяців.

На думку авторів дослідження, зараз американська економіка більш еластична ніж на початку 1990-х років і легше подолає іпотечну кризу завдяки зростанню економіки Китаю та інших країн, що розвиваються. Однак ціни на будинки вже впали нижче рівня того часу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua