СБУ викрила факти незаконного відшкодування ПДВ на 80 млн гривень


СБУ викрила факти незаконного відшкодування ПДВ на 80 млн гривень

Служба безпеки України викрила та припинила діяльність двох організованих злочинних угруповань, які протягом 2007 року здійснювали незаконне відшкодування ПДВ на загальну суму понад 80 млн гривні. Про це повідомили в прес-службі СБУ.

Як стало відомо, одним із цих злочинних угруповань було створено кілька фіктивних підприємств і підроблено фінансово-господарські документи про нібито здійснення між цими фірмами низки операцій з купівлі-продажу ветеринарних препаратів на загальну суму понад 500 млн. гривні.

Під час перевірки з'ясувалося, що такі ветеринарні засоби взагалі не існують, а відзначені в документах виробника властивості препаратів належать біологічно-активній добавці зі схожою назвою.

На підставі зазначених фіктивних фінансово-господарських операцій учасники злочинної групи одержали з бюджету у вигляді відшкодування податку на додану вартість 52,5 млн. гривень.

Іншим угрупованням було також зареєстровано низку підприємств у Дніпропетровській і Луганській областях, сфальсифіковано документи щодо придбання відходів виробництва феросплавів і незаконно відшкодований ПДВ із держбюджету на суму понад 30 млн. гривні. Під час перевірки виявлено, що зазначені операції були безтоварними.

СБУ за даними фактами порушені кримінальні справи за ознаками злочинів, передбачених ч.3 ст.28, ч.5 ст.191 КК України. Триває слідство.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кримінал
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua